Minust

ABOUT ME

Merike Rand – eripedagoog (MA)

Jagan kodulehe “ÕPPIMISE VÕLU” nii koolitusinfot kui metoodilist materjali teistest eristuvate õppijate õppe toetamiseks põhikoolis.

Olen esimeselt hariduselt klassiõpetaja ja kahele lennule esimese lennukursuse andnud 1.-3. klassini. Selle kõrvalt õppisin logopeed-eripedagoogiks. Tartu Ülikooli eripedagoogika magistriõpingud lõpetasin 2012. aastal. Alates oma esimestest tööaastatest Vastse-Kuuste koolis, seejärel Tartu Katoliku koolis ning kõige pikemalt Tartu Hansa koolis olen õpetanud erinevaid erilisi lapsi nii klassikaupa kui üksikult, olen nõustanud kolleege ja lapsevanemaid, koordineerinud HEV õpet suures linnakoolis. Mind on tunnustatud Aasta õpetaja raames Tartumaa AASTA TUGISPETSIALISTI tiitliga 2016.aastal.

Täna olen Tartu linna Hariduse Tugiteenuste Keskuses eripedagoog-nõustaja. Lisaks annan eripedagoogi tunde ja korraldan HEV õpilaste õpet Tartu Kristlikus Põhikoolis. Õpetan alates 2015. aastast ka Tartu Ülikoolis ja ka oma ettevõtte Õppimise Võluga töötavaid kogemustega suurepäraseid õpetajaid. Veel meeldib mulle olla üks-ühele koduõppe õpetaja ja teha asju nii, et õppimisse tuleb sisse võluvägi.

Kuid just koolitustega seoses tekkis idee koondada ühtteist metoodilist kiirelt ja kättesaadavalt ühele kodulehele. Kõik ideed ja mõtted on ka lugeja poolt mulle teretulnud. Loodan, et nii õpetaja, üliõpilane, lapsevanem leiab siit õlekõrsi, võtteid, meetodeid, lennukaid ideid, põhjusi ja teooriat, kuidas õpetada teistest eristuvat õppijat, st innustada maailmarändurit oma teekonnal. Oleme neile parimad kaaslased!

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close